SUNTETI INTERESAT?

LASA DATELE TALE DE CONTACT

Va vom contacta si va vom ajuta sa gasiti cea mai potrivita oferta pentru dumneavoastra

va vom contacta

Mesajul a fost trimis!
Câmp completat incorect

OFERTA DE MUNCA EMPLONET

DESCRIEREA POSTULUI DE MUNCA:

  • Transportarea angajatilor pe teritoriul Olandei

CERINTE:

  • Permis de conducere cat. B- min 3 ani.
  • Limba engleza la nivel conversational
  • Detinerea cazierului juridic.
  • Angajament la locul de muncă.
  • GPS actualizat

OFERIM:

  • Oferim salarii de la 1.100 la 1.400 euro, in functie de numarul de ore lucrate
  • Sistem 3:1 saptamana, cu posibilitatea prelungirii sederii in NL
  • Cazarea gratuita in NL
  • Transportul gratuit catre Olanda si la intoarcere
  • Asigurarea medicala pe teritoriul olandez
  • Asistenta dispecerilor 24/7

    Completarea formularului de cerere pentru noi echivalează cu trimiterea CV-ului dvs.