SUNTETI INTERESAT?

LASA DATELE TALE DE CONTACT

Va vom contacta si va vom ajuta sa gasiti cea mai potrivita oferta pentru dumneavoastra

va vom contacta

Mesajul a fost trimis!
Câmp completat incorect

OFERTA DE MUNCA EMPLONET

DESCRIEREA POSTULUI DE MUNCA:

  • Lucrați cu aluat de pizza - lucrați la banda
  • Lucrul la banda rulantă, aranjarea aluatului de pizza in lazi, cutii de carton

CERINTE:

  • Munca pentru tot percursul anului
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel B1 - minim
  • Permisul de conducere este binevenit
  • Apt fizic ( ridicare , aplecare, stivuire, impingere)

OFERIM:

  • Angajare legală
  • Garanție 40 ore / săptămână
  • Plata săptămânală în contul dvs
  • Transport gratuit de la locație la serviciu
  • Posibilitatea cooperării pe termen lung
  • Tarif de bază este: 11,46 EUR/h
  • Bonusuri saptamanale si lunare
  • Fructe gratuite in fiecare zi

    Completarea formularului de cerere pentru noi se echivalează cu trimiterea CV-ului Dvs