SUNTETI INTERESAT?

LASA DATELE TALE DE CONTACT

Va vom contacta si va vom ajuta sa gasiti cea mai potrivita oferta pentru dumneavoastra

va vom contacta

Mesajul a fost trimis!
Câmp completat incorect

OFERTA DE MUNCA EMPLONET

DESCRIEREA POSTULUI DE MUNCA:

  • Ingrijirea pacientului varstnic ce e in forma fizica doar ce sufera de dementa si tulburari de memorie
  • Ajutor in activitatile si mesele zilnice
  • Efectuarea treburilor casnice , cumparaturilor si igiena pacientului

CERINTE:

  • Experienta pe o pozitie similara ca ingrijitoare
  • Cunostinte conversationale de limba germana
  • Permis de conducere cat B- binevenit
  • Disponibilitatea pentru minim 8 saptamani
  • Experienta in efectuarea treburilor casnice

OFERIM:

  • Angajare legala- contract german de munca
  • Remunerarea atractiva- 1400 euro net/luna
  • Achitarea lunara a remunerarii pe contul Dvs
  • Asigurare medicala si sociala oferita
  • Posibilitatea cooperării pe termen lung
  • Cazare asigurata
  • Transport asigurat din Romania-se ramburseaza in valoare 120 euro
  • Pauza de pranz zilnica si o dupa-amiaza libera o data pe saptamana
  • Internet gratuit

    Completarea formularului de cerere pentru noi se echivalează cu trimiterea CV-ului Dvs

Informatii suplimentare:

• Munca cat mai curand posibil! • Date de contact: +40 377 101 423; +40 737 269 960.