SUNTETI INTERESAT?

LASA DATELE TALE DE CONTACT

Va vom contacta si va vom ajuta sa gasiti cea mai potrivita oferta pentru dumneavoastra

va vom contacta

Mesajul a fost trimis!
Câmp completat incorect

OFERTA DE MUNCA EMPLONET

DESCRIEREA POSTULUI DE MUNCA:

  • Lucrați cu flori – lucrați la banda rulanta
  • Lucrul cu banda rulantă, aranjarea buchetelor din diferite flori tăiate

CERINTE:

  • Disponibilitate pentru minimum 8 săptămâni
  • Cunoașterea limbii engleze
  • Permisul de conducere este binevenit
  • Certificat fără antecedente penale ( cazier)

OFERIM:

  • Angajare legală
  • Garanție 38,5 ore / săptămână
  • Plata săptămânală în contul dvs.
  • Traseu acreditat Romania – Olanda
  • Transport gratuit de la locație la serviciu
  • Posibilitatea cooperării pe termen lung
  • Tarif de bază este: 10,41 EUR/h la care adăugăm:
    -Supliment de vacanță de 0,84 euro (plătit săptămânal);
    -Supliment de concediu în valoare de 0,90 EUR (plătite după plecarea în Romania);

    Salariul pe oră brut cu indemnizațiile menționate mai sus este de 12,13 EUR.

    Completarea formularului de cerere pentru noi echivalează cu trimiterea CV-ului dvs.