SUNTETI INTERESAT?

LASA DATELE TALE DE CONTACT

Va vom contacta si va vom ajuta sa gasiti cea mai potrivita oferta pentru dumneavoastra

va vom contacta

Mesajul a fost trimis!
Câmp completat incorect

OFERTA DE MUNCA EMPLONET

DESCRIEREA POSTULUI DE MUNCA:

  • Lucrați la asamblarea bicicletelor - lucrați in fabrica la asamblarea bicicletelor
  • Munca in fabrica, asamblarea bicicletelor

CERINTE:

  • Disponibilitate pentru minimum 8 săptămâni
  • Cunoașterea limbii engleze B1 - minim
  • Locuri de munca in schimburi
  • Apt fizic pentrui a sta in picioare si a ridica o bicicleta

OFERIM:

  • Angajare legală
  • Garanție 40 ore / săptămână
  • Plata săptămânală în contul dvs
  • Transport gratuit de la locație la serviciu
  • Posibilitatea cooperării pe termen lung
  • Tarif de bază este: 12,70 EUR/h la care adăugăm:

    -Supliment de vacanță de 0,64 euro (plătit săptămânal);

    -Ore suplimentare platite extra

    - Bonusuri trimestriale

    Completarea formularului de cerere pentru noi echivalează cu trimiterea CV-ului dvs.