OFERTA DE MUNCA EMPLONET

DESCRIEREA POSTULUI DE MUNCA:

  • Lucrați in depozite - lucrați ca si motostivuitoristi
  • Locuri de munca in depozite pe motostivuitor

CERINTE:

  • Munca pentru tot parcursul anului
  • Permis de motostivuitorist
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel B1 - minim
  • Permisul de conducere este binevenit
  • Apt fizic ( ridicare , aplecare, stivuire, impingere)

OFERIM:

  • Angajare legală
  • Garanție 40 ore / săptămână
  • Plata săptămânală în contul dvs.
  • Posibilitatea cooperării pe termen lung
  • Tarif de bază este: incepand de la 11,72 EUR/h
  • supliment de vacanta
  • Cazare contra cost
  • Asigurare medicala

    Completarea formularului de cerere pentru noi echivalează cu trimiterea CV-ului dvs.

Operator stivuitorist - locuri în Olanda

Cauți un loc de muncă imediat? Angajați-vă ca operator stivuitorist în Olanda. Emplonet oferă un salariu orar ridicat și o indemnizație de vacanță. Olanda este o țară în care piața muncii este extrem de extinsă. În fiecare zi se deschid din ce în ce mai multe fabrici și sere noi și apar din ce în ce mai multe oferte interesante.

Acesta este motivul pentru care atât de mulți oameni din străinătate decid să meargă acolo în interes de serviciu. Căutați un loc de muncă imediat, pentru o perioadă mai lungă de timp? Aveți un permis de stivuitor? Operator stivuitorist este oferta pentru tine!

Avantajele de a lucra în Olanda ca stivuitorist

Locuri de munca operator stivuitorist a devenit foarte populară în ultima vreme, iar cea mai frecventă destinație a devenit Olanda. De cele mai multe ori, oamenii decid să plece în străinătate dacă au nevoie brusc de o injecție de bani sau intenționează să economisească niște bani. Alegând această ofertă, obțineți o garanție de 40 de ore de muncă pe săptămână. Aveți, de asemenea, posibilitatea de a începe o cooperare pe termen lung. Alte beneficii sunt un salariu orar ridicat, de peste 11 euro/oră, și plăți săptămânale în contul dumneavoastră. În plus, oferim locuri de muncă legale și asigurare de sănătate în caz de urgență. În afară de tariful orar standard, vă așteaptă o primă de vacanță. Cu Emplonet aveți multe avantaje, vă vom ajuta și cu organizarea transportului și a cazării.

Lucrul ca operator de stivuitor - ce trebuie să știți despre el?

Sarcinile dvs. în acest post vor consta în principal în încărcarea și descărcarea diverselor mărfuri și în verificarea faptului că vehiculul dvs. este în stare și pregătit pentru service. Munca de stivuitorist necesită o anumită condiție fizică, deoarece uneori va trebui să ridicați, să vă aplecați sau să stivuiți lucruri. Pentru acest loc de muncă veți avea nevoie de un permis de stivuitorist, astfel încât să vă puteți îndeplini sarcinile fără rezerve. De asemenea, este binevenit un permis de conducere pentru alte vehicule. Acest tip de profesie a devenit popular în ultimii ani, deoarece nu necesită multă experiență și se poate câștiga bine din această meserie. Dacă nu ați lucrat niciodată în Olanda și nu aveți un număr SOFI, vă vom ajuta să prezentați documentele relevante.

Lucrul în Olanda, cu limba engleză, ca operator stivuitorist

Emplonet oferă multe locuri de muncă pentru care nu este necesară cunoașterea limbii engleze, dar meseria de stivuitorist presupune respectarea unor instrucțiuni specifice și comunicarea cu lucrătorii și cu superiorii, astfel că este necesară cunoașterea minimă a limbii engleze B1. Dacă stăpâniți bine limba engleză și căutați un post pe termen lung, atunci un loc de muncă imediat ca operator stivuitorist este pentru dumneavoastră.

Va multumim pentru contributie!

MERGEȚI
LA MUNCĂ ÎN OLANDA!