OFERTA DE MUNCA EMPLONET

DESCRIEREA POSTULUI DE MUNCA:

  • Oferte diverse:
  • • productia de mancare
  • • lucrul in sere cu legume/flori
  • • lucru într-un depozit cu bulbi de flori
  • • alte lucrări de producţie

CERINTE:

  • este flexibil și capabil să lucreze în orice mediu - producție, seră, câmp, depozit etc
  • este disponibil să lucreze pentru un sezon sau o perioadă mai lungă
  • unoaște limba engleză și/sau olandeză
  • Permis de conducere cat B un atuu

OFERIM:

  • Angajare legală
  • Garanție 38 ore / săptămână- ore garantate
  • Posibilitatea cooperării pe termen lung
  • plăți săptămânale cu tarife de la 10,48 € la 15,00 €, în funcție de ofertă și experiență
  • transport gratuit la locul de munca (masina sau bicicleta)
  • asigurare de sănătate și îngrijire a coordonatorului nostru
  • posibilitatea de a participa la cursuri lingvistice gratuite

    Completarea formularului de cerere pentru noi echivalează cu trimiterea CV-ului dvs.

Locuri de munca lucrator flexi - avantajele ofertelor

Olanda este o țară care oferă multe oportunități de carieră datorită numărului mare de companii și fabrici. Acesta este motivul pentru care tot mai mulți oameni decid să se angajeze acolo. Să călătorești în străinătate nu mai este atât de complicat ca altădată, multe firme garantează călătorii confortabile la prețuri avantajoase. Emplonet vă oferă asistență în organizarea transferului România - Olanda, astfel încât nu trebuie să vă faceți griji cu privire la toate aspectele organizatorice!

Angajarea în Olanda are multe avantaje, cum ar fi un salariu orar ridicat, de la 10,48 euro la 15,00 euro, în funcție de oferta pe care o alegeți sau de experiența dumneavoastră.

Garantăm un loc de muncă legal, cu 38 de ore pe săptămână și posibilitatea unei colaborări pe termen lung. În afară de beneficii precum transportul gratuit la locul de muncă, beneficiați și de asigurare de sănătate și de grija coordonatorului nostru. Totuși, dacă aveți permis de conducere B, acesta va fi un avantaj suplimentar!

Un mare avantaj pentru lucrătorul flexibil, există o gamă largă de oportunități de angajare pentru operator stivuitorist la producția de alimente. Sunteți interesat de un loc de muncă pe termen lung? Aici este posibil!

Doriți să plecați în străinătate împreună cu jumătatea dumneavoastră? Lucrul pentru cupluri este o opțiune interesantă pentru cei care nu vor să meargă singuri. La sosire, nu trebuie să vă faceți griji că veți fi repartizați în camere separate, deoarece garantăm cazare comună.

Experiența și competențele lingvistice și munca în străinătate - lucrătorul flexibil

Vă întrebați cum vă veți descurca și cum vă veți găsi drumul într-o varietate de locuri de muncă? Nu trebuie să vă faceți griji pentru că noi căutăm persoane fără experiență. Coordonatorii de la fața locului vă vor explica totul și vă vor arăta cum să îndepliniți sarcinile atribuite.

În calitate de lucrător flexibil, vi se cere să vorbiți limba engleză la nivelul B1, dar dacă vă temeți că engleza dumneavoastră nu este foarte bună, avem posibilitatea de a participa la cursuri de limbă gratuite. Mergeți pentru prima dată în Olanda și nu aveți un număr SOFI? Nu vă faceți griji, vă vom ajuta să depuneți documentele necesare pentru a obține unul!

Dacă sunteți interesat de poziția de lucrător flexibil și vă place o provocare, atunci aplicați astăzi! Contactați-ne prin intermediul formularului de informații și vă vom răspunde în cel mai scurt timp!

Lucrator flexi unde lucrează?

Olanda oferă din ce în ce mai multe oportunități de angajare interesante, dacă sunteți în căutarea unui loc de muncă, ați ajuns la locul potrivit! Vă întrebați ce veți face dacă alegeți o poziție de lucrător flexibil?

Un lucrător flexibil, după cum sugerează și numele, este capabil să lucreze în orice mediu - producție, seră, câmp, depozit etc. Nici o sarcină nu este prea dificilă, deoarece sunt sociabili și își organizează ușor timpul. Sunteți exact o asemenea persoană? Dacă da, ați găsit oferta perfectă pentru dumneavoastră!

Va multumim pentru contributie!

MERGEȚI
LA MUNCĂ ÎN OLANDA!