OFERTA DE MUNCA EMPLONET

DESCRIEREA POSTULUI DE MUNCA:

  • locuri de munca in sere cu plante și flori
  • colectarea și împachetarea florilor si ghivecelor
  • verificarea calitatii produselor
  • manual tehnic și procedură de siguranță
  • menținerea locului de muncă în ordine

CERINTE:

  • capacitatea de a lucra în echipă
  • disponibilitate pentru minim 3 luni
  • cunoștințe de engleză sau olandeză
  • flexibilitate și disponibilitate de a lucra
  • organizarea independentă a muncii
  • permis de conducere este un atuu

OFERIM:

  • 36 ore garantate
  • plata săptămânală (10,48 EUR brut/oră)
  • deplasare gratuită la serviciu (mașină sau bicicletă)
  • asigurare de sănătate și îngrijirea coordonatorului nostru
  • posibilitatea de a participa la un curs de limbă gratuit
  • cazare contra cost

Lucrul cu flori în Olanda

Lucrul cu flori în Olanda fără experiență și fără cunoștințe lingvistice. Oferim angajare imediată și salarii orare ridicate. Sarcinile tale vor include: munca în seră, tăierea florilor și sortarea plantelor.

Vă plac plantele și v-ați întrebat vreodată cum ar fi să lucrați cu ele? Atunci avem locul de muncă perfect pentru tine! Nu trebuie să fie doar pentru sezonul de primăvară, puteți începe cu noi chiar acum! Dacă ești în căutarea unui loc de muncă pe termen lung, atunci aceasta este oferta pentru tine, pentru că noi căutăm persoane care pot sta cu noi cel puțin 3 luni! Sunteți flexibil și dispus să acceptați noi provocări? Vă așteptăm!

Ce presupune munca cu flori în Olanda?

Olanda este o țară renumită pentru cultivarea și vânzarea de flori. Alegând această ofertă, veți lucra în sere cu plante și flori. Într-un spațiu plăcut, veți culege și împacheta plantele în ghivece și le veți verifica calitatea. Dacă ești flexibil, îți place să lucrezi în echipă și ești familiarizat cu menținerea ordinii și siguranței, această ofertă este pentru tine!

Lucrul cu flori - fără experiență sau cunoștințe de limbi străine

Vă este teamă că nu veți fi în stare să o faceți pentru că nu ați lucrat niciodată cu flori? Nu trebuie să vă faceți griji, căutăm și persoane fără experiență. Pe loc, vi se va explica totul și veți învăța foarte repede sarcinile care vă sunt încredințate. În cadrul firmelor, coordonatorii vor ajuta cu plăcere și vă vor răspunde la orice întrebare pe care o aveți. Dacă aveți deja experiență în lucrul cu florile, minunat, este un avantaj! Nu cunoașteți o limbă străină? Nu trebuie să vă faceți griji în această privință. Această ofertă necesită cunoașterea limbii engleze, dar vă putem oferi un curs de limbă gratuit pentru a vă permite să vă angajați în Olanda.

Va multumim pentru contributie!

MERGEȚI
LA MUNCĂ ÎN OLANDA!